Dokuzl
Dokuzl
Dokuzl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dokuzl

asdsad

Anasayfacixtr dokuzlLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mozole Mirach - Yılan Lisanı

2 posters
YazarMesaj
EmirX
Admin
Admin
EmirX

İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : oOrkOo
Ruh Halim : Mozole Mirach - Yılan Lisanı Psikop10
Rep : 10

Karekter Kağıdı
Irk: Osmanlı
Seviye:
Mozole Mirach - Yılan Lisanı Left_bar_bleue50/100Mozole Mirach - Yılan Lisanı Empty_bar_bleue  (50/100)
XP:
Mozole Mirach - Yılan Lisanı Left_bar_bleue59/100Mozole Mirach - Yılan Lisanı Empty_bar_bleue  (59/100)

Mozole Mirach - Yılan Lisanı Empty
MesajKonu: Mozole Mirach - Yılan Lisanı   Mozole Mirach - Yılan Lisanı Icon_minitimeCuma Ocak 11, 2008 10:37 am

[Sitem Depresif]
Hey dinle ya,tak etti canıma,dayadı hançeri!Günahı aldı benden,yerine koydu tüm kederleri.Allah gördü,içim rahat!Yoktu suçumuz,biliyoruz.Dil yoruldu,biz yogunuz,çok koşturduk,artık dur!
Yoktu faydası,takip etti geldi acısı yıktı.Yanlız "Depro" masum,yok yere güvenler çıtladı.Aykırı!Olmaz yapamam,konuşamam yılan lisanı.Kurulmuş bir yalandı,üzerime yağdı,yaktı damlası!
Yürüdüğüm yolda yokken taş düştü kafama kayalar.Özümü satmak son durak!Varmam asla,düşmem o kadar!Gözler suçlamakta,kimileri meşguldü kuyumu kazmakla!İftiraya maruz kalan ben,bekleyip bakmakta!
Yok ki hiç sebep.Nerden geldi bunlar başıma bilemem.Bir kelekte silinir dost,gördü gözler.Kabul edemem!Ancak ben;affa bakmam!İstemez ki gönlüm artık.Defter kapandı,kalp kırıldı,rotamız şaştı!

Nakarat x4[Koro]
Yara kapanmaz!-Rodosta daim.
Çare bulunmaz!-İftira vahim.
Sular durulmaz!-İnanmadı zalim.
Kimse inanmaz!-Ben suçsuz hain.

[Mozole Mirach]
Ben bana yeter,"Mozz" Çeker gider!İftiralar denizinde "iki gemi" boyun eğer.Eğer dürüstsen;akıllarınca tekmelerler yanardönerler,akan zehirler(fareler)!
Yılan Lisanı;zehri misali etkili."Mozz'un" ihsanı; kırık kalbin tutuk dili."O"nun irfanı,benim gözümde değerliydi.Ve onun vicdanı sızlar elbet,gözleri nemli!
"Üç yanlış","İki doğru" götüre dursun,herkes sussun!"Mozz" konuşsun!"Mozz" durulsun!Ve Herkes elini kalbe koysun,akan zaman nehirleri,içime dolsun.Dokuz aylık "Mozz" Doğsun!
Sorunu hanım efendi;kadının fendi,erkeği yendi!Yapılan iyiliklerin tümü,tek tek yüzümüze tekmelendi!İrdelendi,yapılan B.k iftira ile temizlendi.Puslu güneşin batışını silik simalarla izledi...

Nakarat x4[Koro]
Yara kapanmaz!-Rodosta daim.
Çare bulunmaz!-İftira vahim.
Sular durulmaz!-İnanmadı zalim.
Kimse inanmaz!-Ben suçsuz hain.
https://dokuzl.yetkin-forum.com
atomixmert
Admin
Admin
atomixmert

Lakap : >>>RE!S
Rep : 0

Karekter Kağıdı
Irk: Canavar
Seviye:
Mozole Mirach - Yılan Lisanı Left_bar_bleue30/100Mozole Mirach - Yılan Lisanı Empty_bar_bleue  (30/100)
XP:
Mozole Mirach - Yılan Lisanı Left_bar_bleue64/100Mozole Mirach - Yılan Lisanı Empty_bar_bleue  (64/100)

Mozole Mirach - Yılan Lisanı Empty
MesajKonu: Geri: Mozole Mirach - Yılan Lisanı   Mozole Mirach - Yılan Lisanı Icon_minitimeÇarş. Ocak 30, 2008 10:20 am

saol.........

Mozole Mirach - Yılan Lisanı
1 sayfadaki 1 sayfası