Dokuzl
Dokuzl
Dokuzl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dokuzl

asdsad

Anasayfacixtr dokuzlLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gülmeyenin alnını karışlarım =P

2 posters
YazarMesaj
EmirX
Admin
Admin
EmirX

İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : oOrkOo
Ruh Halim : Gülmeyenin alnını karışlarım =P Psikop10
Rep : 10

Karekter Kağıdı
Irk: Osmanlı
Seviye:
Gülmeyenin alnını karışlarım =P Left_bar_bleue50/100Gülmeyenin alnını karışlarım =P Empty_bar_bleue  (50/100)
XP:
Gülmeyenin alnını karışlarım =P Left_bar_bleue59/100Gülmeyenin alnını karışlarım =P Empty_bar_bleue  (59/100)

Gülmeyenin alnını karışlarım =P Empty
MesajKonu: Gülmeyenin alnını karışlarım =P   Gülmeyenin alnını karışlarım =P Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 6:40 am

SANDALETLERİ ters giydin lan...

Bir adamla karısı Mısır'da eski bir çarşıda geziyorlarmış. Ayakkabı satılan bir dükkânın önünden geçerlerken satıcı içerden seslenmiş, buyur etmiş, girmişler.
- Satıcı "çok özel büyülü sandaletlerim var beyefendi, sizi sex te çok vahşi ve kuvvetli yapacak sandaletler..." Adam tabi ki erkekliğe leke sürdürmemek için pek önemsememiş ama eski günleri özleyen karısının ısrarlarına dayanamayıp sandaletleri denemeye karar vermiş. Adam sandaletleri giyer giymez gözleri parlamış, kalbi hızlı hızlı atmış, fiziksel değişimler başlamış, nefesi serileşmiş gözleri büyümüş ve etrafına seri bir şekilde bakınmaya başlamış. Karısı bir adım geri kaçmış "Aman allahım dur dur..." derken adam koşmuş, satıcıyı yakaladığı gibi tezgaha yatırmış, pantolonunu parçalayarak çıkarmaya başlamış, bu arada satıcı bir yandan kurtulmaya çalışırken bağırıyormuş,
-"Sandaletleri ters giydin lan!..." Gülmeyenin alnını karışlarım =P Vurkendini

Biraz Daha Kücülseydin...!

bir gün adamla eşi uykudalarken adamın rüyasını ak sakallı bi dede girer dede adama der ''Yavrucum bahçenizdeki ağacın altında gençlik iksiri var onu iç istediğin yaşa gel demiş'' adamda korkulu bi rüya gördüğünü zannederek apar topar yerinden fırlar ve bahçeye çıkar birden Oyaşlı kimsenin söylediği gelir aklına bakalım aslı varmı diye ağacın altına gider ve gözlerine inanamaz çeşme misali bişiler akar adam meraklı bi şekilde uzanır ve iksirden içer aradan dakikalar geçer adam kendine bi bakar 10 yaşında bi çocuk halini alır ve koşa koşa zili çalar karısı kapıya bakar karşısında çocuk '' buyur evladımkime bakmıştın '' ne kime bakması lan karı ben senin kocanımkocan der adam eşi ona inamamaz ve gece olur gene yatarlarken bu seferde kadının rüyasına girer bu seferde kadın korkulu bi şekilde uyanır ve bahçeye gider oda aynı şekilde sudan kanana kadar içer aradan bi kaçdakika geçer kadın 1 yaşındaki çocuk halini alır kapı çalınır adam kapıya çıkar ''kimsin sen çocuğum'' ben seninkarınım bey ne diyosun sen sudan kanana kadariçtim bu hale geldim adam öfkeli bi şekilde''kadın ibiraz daha içseydinde ananın ..ına girseydin) Gülmeyenin alnını karışlarım =P Innocent

unutmayın zabıtan efendi

iki adam padişahlık devrinde bir kadına tecavüz etmişler. kadını tost yapmışlar. yakayı ele verince padişahın huzuruna çıkmışlar padişah sormuş -nasıl yaptınız ?[/hide][hide]
alttaki adam ben alttaydım hareket edemedim demiş. Padişah diğerine sormuş o adam da: ben biraz gidip geldim demiş.
Padişah kararını vermiş arkadan yapanın kafasını uçurun önden yapanıda götürün ..kin.
Zabıtanlar Suçluları götürürken önden yapan herif sürekli hatırlatıyormuş
-Aman zabıtan efendi unutmayın gözünüzü seveyim arkadaşı asacaksınız haa!

Temel medyuma giderse

Temel bir gun medyuma gitmis..
Medyum demis ki "3 ay sonra baban ölecek.."
Temel: "sapa saglam adam.. Kalp yok seker yok niye ölsun??"
Neyse 3 ay gecmis babasi ölmus gercekten de...
Bizimki kurtlanmis, gene gitmis medyuma.. Bu sefer demis ki medyum;
"Fadime ölecek 3 ay sonra..." önce inanmak istemese de babasi örnek olarak önünde oldugu icin gitmis Fadime'ye "bak Fadime böyleyken böyle.. 3 ay ömrün var.."
Ne yapalim falan derken "Hayatimizi yasayalim, yapmadigimiz seyleri yapalim
bu 3 ay" demisler, bunlar ters iliskiyi de bir deneyelim demisler...
Ikisi de cok sevmis.. Paso her gün anal seks yapiyorlarmis artik..
Günler gecmis, 3 ay olmus, 4 ay 5 ay derken Fadime ölmüyor , bunlar anal sekse devam...
Bi sabah Temel üzgün üzgün dururken, Fadime sormus "ula Temel ne oldi??"
Temel: "ula Fadime.. Düsüniyrum da... Babami da kurtarabilirduk..."
https://dokuzl.yetkin-forum.com
[iLkNuR]
Admin
Admin
[iLkNuR]

İş/Hobiler : ÖğReNcİ
Lakap : SaFiŞ :D
Ruh Halim : Gülmeyenin alnını karışlarım =P Olgun10
Rep : 0

Karekter Kağıdı
Irk: barbar
Seviye:
Gülmeyenin alnını karışlarım =P Left_bar_bleue50/100Gülmeyenin alnını karışlarım =P Empty_bar_bleue  (50/100)
XP:
Gülmeyenin alnını karışlarım =P Left_bar_bleue65/100Gülmeyenin alnını karışlarım =P Empty_bar_bleue  (65/100)

Gülmeyenin alnını karışlarım =P Empty
MesajKonu: Geri: Gülmeyenin alnını karışlarım =P   Gülmeyenin alnını karışlarım =P Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 7:58 am

yha bu fıkralara artık gülemiyorum nedense

Gülmeyenin alnını karışlarım =P
1 sayfadaki 1 sayfası