Dokuzl
Dokuzl
Dokuzl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dokuzl

asdsad

Anasayfacixtr dokuzlLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız

5 posters
YazarMesaj
YeLiZ
BaşÇavuş
BaşÇavuş
YeLiZ

Ruh Halim : ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Deli10
Rep : 0

ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Empty
MesajKonu: ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız   ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 3:59 pm

bn ilk asık olduumu düşündüümde 4 e gidiordm...2 çocuğa birden asıktım..ilk askım sensin cümlesini de 6-7 kez den fazla kurdum...bazen de dürüst davrandım...ama eminimki hiç asık olmadım
Pisiko_13
Astsubay
Astsubay
Pisiko_13

Ruh Halim : ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Psikop10
Rep : 1

Karekter Kağıdı
Irk: Hobit
Seviye:
ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Left_bar_bleue16/100ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Empty_bar_bleue  (16/100)
XP:
ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Left_bar_bleue56/100ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Empty_bar_bleue  (56/100)

MesajKonu: Geri: ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız   ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 4:09 pm

11 yaşımda söleyemmiştim hayatım en büyük hatası şu ana kadar
EmirX
Admin
Admin
EmirX

İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : oOrkOo
Ruh Halim : ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Psikop10
Rep : 10

Karekter Kağıdı
Irk: Osmanlı
Seviye:
ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Left_bar_bleue50/100ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Empty_bar_bleue  (50/100)
XP:
ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Left_bar_bleue59/100ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Empty_bar_bleue  (59/100)

MesajKonu: Geri: ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız   ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 4:14 pm

8-9 yaşında olmam lzımdı herhalde bir kıza aşıktım ama ne garip suratını hiç hatırlamıyorum ilginç yanı kızın hiç suratını görmedim Very Happy
https://dokuzl.yetkin-forum.com
[iLkNuR]
Admin
Admin
[iLkNuR]

İş/Hobiler : ÖğReNcİ
Lakap : SaFiŞ :D
Ruh Halim : ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Olgun10

Karekter Kağıdı
Irk: barbar
Seviye:
ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Left_bar_bleue50/100ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Empty_bar_bleue  (50/100)
XP:
ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Left_bar_bleue65/100ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Empty_bar_bleue  (65/100)

MesajKonu: Geri: ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız   ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 2:06 am

ben walla 3. sınıftaydım 6. sınıfa kadar çıktık hayatımın aşkıydı yha
MissYou
General
General
MissYou

İş/Hobiler : M$n L000,,,,,,,,
Ruh Halim : ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Kustah10

Karekter Kağıdı
Irk:
Seviye:
ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Left_bar_bleue0/0ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Empty_bar_bleue  (0/0)
XP:
ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Left_bar_bleue0/0ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız   ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 9:58 am

vay ben 6. sınıfta birine dedim o kadar
[iLkNuR]
Admin
Admin
[iLkNuR]

İş/Hobiler : ÖğReNcİ
Lakap : SaFiŞ :D
Ruh Halim : ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Olgun10

Karekter Kağıdı
Irk: barbar
Seviye:
XP:
ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Left_bar_bleue65/100ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Empty_bar_bleue  (65/100)

MesajKonu: Geri: ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız   ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 12:19 am

yha aşk karşılıklı olunca çok gsl bi duygu ama plotonik oluncada tam bir hayat küskünlüğü diyebilirim

ilk asık olduunuzu düşündüünüzde kaç yasındaydınız
1 sayfadaki 1 sayfası