Dokuzl
Dokuzl
Dokuzl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dokuzl

asdsad

Anasayfacixtr dokuzlLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun.

3 posters
YazarMesaj
EmirX
Admin
Admin
EmirX

İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : oOrkOo
Ruh Halim : böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Psikop10
Rep : 10

Karekter Kağıdı
Irk: Osmanlı
Seviye:
böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Left_bar_bleue50/100böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Empty_bar_bleue  (50/100)
XP:
böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Left_bar_bleue59/100böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Empty_bar_bleue  (59/100)

böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Empty
MesajKonu: böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun.   böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Icon_minitimeÇarş. Ocak 23, 2008 11:03 pm

Kadin her sabah oldugu gibi o günde beyaz degnegi ve yordami ile otobüse binmisti. soför:
-Soldan üçüncü
sira bos hanimefendi, dedi.
Kadin 32 yasinda güzel bir bayandi ve esi oldukça yaki***li bir deniz subayi idi. Bundan bir kaç ay önce yanlis bir teshis sonucu gerçeklestirilen ameliyatla gözlerini kaybetmisti genç kadin ve asla göremeyecekti.
Kocasi ameliyattan sonra aci gerçegi ögrenince yikilmis ve kendi kendine bir söz vermisti. Asla karisini yalniz birakmayacak, ona sonuna kadar destek olacak, kendi ayaklari üzerinde durana kadar cesaret verecekti. Günler geçiyordu.Kadin her geçen gün kendini daha kötü hissediyor, çok sevdigi kocasina yük oldugunu düsünüyordu. Esinin bu içine kapanik,karamsar
hali kocayi çok üzüyordu. Bir an önce bir seyler yapmasi gerekiyordu, karisi
günden güne kendi içine kapanik dünyasinda kayboluyordu. Bütün gün düsündü koca, nasil yardim edebilirim güzeller güzeli esime diye. Birden aklina esinin eski isi geldi.Geri dönmesini isteyecekti.Ama bunu ona nasil
söyleyecekti,çünkü artik çok kirilgan ve nesesizdi.Bütün cesaretini toplayarak aksam karisina konuyu açti.Karisi dehsetle gözlerini açti:
-Ben bunu nasil yaparim ben körüm, diye bagirdi.
Kocasi ona destekolacagini, her sabah kendisinin ise birakacagini ve aksamlari da is çikisinda alacagini ve ona çok güvendigini söyledi.Çünkü esini taniyordu ve bunu basarabilecegini biliyordu.Kadin büyük bir umutsuzlukla kabul etti çünkü esini çok seviyordu ve onu kirmak istemiyordu. Her sabah esini isine birakiyor ve aksamlari da aliyordu fedakar koca.Günler böyle ilerledi, karisi eskisinden biraz daha iyiydi.Fakat kocasi
daha fazlasini istiyordu, kendisine söz vermisti sonuna kadar gidecekti.
Aksam karisina:
-Artik ise kendin gidip gelmelisin, dedi.
Kadin sasirmisti.Bunu asla yapamayacagini söyledi.
Kocasi israr edince onu yine kiramadi ve bütün cesaretini topladi. Bunu
kendisi de istiyordu ama o kadar güveni yoktu. Sabahlari kadin artik otobüs duragina kendisi gidiyor,otobüsüne biniyor ve otobüsten inerek isine gidebiliyordu. Günler günleri kovaladi, hiçbir problem yoktu. Yine bir gün otobüse binerken, soför:
- Sizi kiskaniyorum, hanimefendi dedi.
Kadin kendisine söylenip söylenmedigini anlayamadan,neden diye sordu.
Soför:
- Çünkü her sabah sizin arkanizdan bir deniz subayi genç adam otobüse
biniyor ve bütün yol boyunca sevgi ile size bakiyor,otobüsten ndikten
sonra yesil i***ta yolun karsisina geçmenizi bekliyor siz binaya girdikten sonra arkanizdan öpücük yollayip size her gün sevgiyle el salliyor, dedi.

HERKESIN BU KADAR
SEVMESI VE SEVILMESI,
HEPSINDEN DE
ÖNEMLISI BÖYLE BIR SEVGIYI HAK EDECEK
INSANI BULMASI
DİLEĞİYLE...

aminnnnnböyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Smile
https://dokuzl.yetkin-forum.com
[iLkNuR]
Admin
Admin
[iLkNuR]

İş/Hobiler : ÖğReNcİ
Lakap : SaFiŞ :D
Ruh Halim : böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Olgun10
Rep : 0

Karekter Kağıdı
Irk: barbar
Seviye:
böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Left_bar_bleue50/100böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Empty_bar_bleue  (50/100)
XP:
böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Left_bar_bleue65/100böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Empty_bar_bleue  (65/100)

MesajKonu: Geri: böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun.   böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Icon_minitimeCuma Şub. 22, 2008 7:28 am

amiiin alllah herkese bole bi sewgılı nasıp etsın lan bunun gıbı bı sewgılım olsun daha başka bişi istersem namerdım
[iLkNuR]
Admin
Admin
[iLkNuR]

İş/Hobiler : ÖğReNcİ
Lakap : SaFiŞ :D
Ruh Halim : böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Olgun10

Karekter Kağıdı
Irk: barbar
Seviye:
XP:
böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Left_bar_bleue65/100böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Empty_bar_bleue  (65/100)

MesajKonu: Geri: böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun.   böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Icon_minitimeCuma Şub. 22, 2008 7:30 am

aşkmı sewgımı paramı anketınde para dıyenlere seslenıyorum bakın şu aşka be para sızı bu kadar mutlu edebılecekmı
LoRd-aN|lL
Dokuzl Sınıfı Üyesi
Dokuzl Sınıfı Üyesi
LoRd-aN|lL

Ruh Halim : böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Gevsek10

Karekter Kağıdı
Irk: Solucan
Seviye:
böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Left_bar_bleue3/100böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Empty_bar_bleue  (3/100)
XP:
böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Left_bar_bleue1/100böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Empty_bar_bleue  (1/100)

MesajKonu: Geri: böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun.   böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun. Icon_minitimePtsi Mart 10, 2008 7:35 am

vay anasını be hikaye derim gercek olup olmadıgından emin deilim belki gercektir ama böle sevgilerin de olması bana ras gelmedigi halde ask ın yasadıgının bi göstergesi bu beni mutlu etti ooo ilknur sende siyah audı istedin aldım Smile para dedin cöpe attım Smile sevdedin sevdik be knka Smile komedi ya

böyle bir aşk varmıdır acaba## üşenmeyin okuyun.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-