Dokuzl
Dokuzl
Dokuzl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dokuzl

asdsad

Anasayfacixtr dokuzlLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bir anım ama gülmeyin

2 posters
YazarMesaj
MissYou
General
General
MissYou

İş/Hobiler : M$n L000,,,,,,,,
Ruh Halim : bir anım ama gülmeyin Kustah10
Rep : 0

Karekter Kağıdı
Irk:
Seviye:
bir anım ama gülmeyin Left_bar_bleue0/0bir anım ama gülmeyin Empty_bar_bleue  (0/0)
XP:
bir anım ama gülmeyin Left_bar_bleue0/0bir anım ama gülmeyin Empty_bar_bleue  (0/0)

bir anım ama gülmeyin Empty
MesajKonu: bir anım ama gülmeyin   bir anım ama gülmeyin Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 10:21 am

Ben bir zamanlar evde doğum günü partyisi vertiyordum.Herkes bizde idi ben ise altı yada yedi yaşında idim.O zamanlar ben hep öğlenleri yatardım.İş o ya doğum günümde benim uykum geldi gittim yattım.Sonra kardeşim mumları üflemiş.Ve çok kızdım gitim anneme söyledim benim mumlarımı o üfledi benimde doğum günümü baştan yapcaksınız ve o yıl içinde 3 kere doğum günümü kutlattım
ayda karataş

Ruh Halim : bir anım ama gülmeyin Hosgor10

MesajKonu: Geri: bir anım ama gülmeyin   bir anım ama gülmeyin Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 3:01 pm

gülmemek eldemi Razz
MissYou
General
General
MissYou

İş/Hobiler : M$n L000,,,,,,,,
Ruh Halim : bir anım ama gülmeyin Kustah10

Karekter Kağıdı
Irk:
Seviye:
XP:

MesajKonu: Geri: bir anım ama gülmeyin   bir anım ama gülmeyin Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 12:59 pm

ama küçüktüm o yüsden

bir anım ama gülmeyin
1 sayfadaki 1 sayfası